Негода познущалась з українського міста
Про це повідомляє "Вгороде".
За словами місцевих мешканців, вулиці міста більше схожі на майданчик для зйомок фільмів про апокаліпсис.

У більшості районів повалені дерева, подекуди вітер виривав їх з корінням. Потужний вітер пошкодив лінії електропередач, кілька вулиць залишилися без світла.

На дорогах, зокрема мостах утворилися довжелезні затори.
Люди масово викладають фото та відео наслідків негоди.

