Header Ads

 Борис Болотов

Яка імовірність масштабного нападу на Україну перед виборами президента РФ: прогноз експерта

Перед виборами нового очільника Кремля імовірність широкомасштабних бойових дій Росії проти України буде високою.
Таку думку висловив директор Центру дослідження армії, конверсії і роззброєння Валентин Бадрак, повідомляє 24tv.ua.
"Імовірність військової операції до початку виборів (Вибори відбудуться навесні 2018 року, – 24) досить висока", – сказав він.
Такий висновок експерт зробив, враховуючи низку факторів. Зокрема, однією з причин він називає загострення відносин між Росією та США.
Символічна підтримка України і приїзд глави Пентагону і міністрів восьми країн НАТО створили дику істерію в Росії, якої ми не бачили з початку війни. Істерія ця, не що інше, як перепрограмування свідомості росіян. На сьогодні пересічний росіянин не здивується і підтримає ймовірну війну проти України. Це дуже небезпечна ситуація,
– застеріг Бадрак.
Також, за словами експерта, нинішня війна на виснаження не дає Москві очікуваних результатів, і при цьому Путін і далі потребує перемог перед виборами.
Окрім того, на думку Бадрака, у Генштабі ЗС РФ оцінюють як слабкий оборонний потенціал України.
Оцінка того, що було зроблено в Україні за 3 роки, дає підстави російським аналітикам говорити, що Україна не готова до масштабної війни, до раптового удару. При цьому Росія істотно наростила свої можливості. За нашими даними, в підрозділах, які стоять на першій лінії, рівень озброєння і оснащення досяг 58% – станом на 2016 рік. Станом на 2017 рік заплановано досягнення переозброєння на новітні системи на рівні в 62% ,
– сказав він.

На платформі Blogger.