Header Ads

 Борис Болотов

Чому Путін боїться жінок?

Для того, щоб краще зрозуміти Путіна потрібно подивитися на жінок, які його отчують. Ні, не на колишню дружину, яка завела собі чоловіка на 20 років молодше і не на відому гімнастку, на 30 років молодшу за Путіна. 
Про це пише /newsdaily.com


Треба глянути на всіх цих ярових, васільєвих і т.д. Хто вони? Це керівниці районо, які вміють лякати підлеглих, але не можуть провести жодного цікавого урока. Чому саме вони? Тому що розумних жінок, які не дивляться йому в рот, він патологічно боїться. Він боїться Меркель, боїться Грібаускайте, боїться Мей. А з цими легше. 

Вони бойові коняки, як про себе сказала Матвієнко.

 Так от, чому саме такі баби приваблюють Путіна (і перша дружина, і Кабаєва із цього ж розряду)? Та тому, що Путін «недоговороспособен». Він не мислить себе в категоріях відповідальності перед даним словом. він живе в паралельному світі, який крутиться навколо його власного «Я». Розумна жінка розкусить його за пару хвилин. І це його страшенно бісить. Як би це дивно зараз не звучало зараз, але Трамп потрібен Путіну не тому, що він фрік. 

З фріками в політиці завжди страшно мати справу (як і в житті). Фрік може за хвилину сто раз змінити свою думку. Трамп кращий за Клінтон, бо Путін боїться Хіларі. Він не вміє розмовляти з розумними жінками 
На платформі Blogger.