Header Ads

 Борис Болотов

У Мінську домовились про розведення сил на трьох ділянках на Донбасі

Помічниця представника України в контактній групі Дарина Оліфер повідомила, що у Мінську підписано рамкове рішення про розведення військ на Донбасі.


Про це вона розповіла на своїй сторінці в соцмережі, новину передає «Преса України».

«Документ передбачає деескалацію в районі лінії зіткнення і фактично створює умови, в яких стрілецька зброя не може використовуватися для обстрілу. У той же час, рамкове рішення передбачає повне виконання попередніх домовленостей Тристоронньої контактної групи про відведення з лінії зіткнення гармат калібром менше 100 мм», - написала Оліфер.

Вона відмітила, що дане розведення заплановано тільки на трьох ділянках з чітко визначеними координатами. Українська сторона вважає, що в ході імплементації цього рішення можуть бути відпрацьовані підходи до можливого розведення сил і засобів вздовж всієї лінії розмежування.

Раніше ми повідомляли, що підрозділи Федеральної служби безпеки Російської Федерації на окупованих територіях Донбасу приведено в бойову готовність.

Нагадаємо, що на окупованому Донбасі зафіксовано 5 випадків відкриття вогню по позиціях ЗСУ. Бойовики вели вогонь з БМП по Луганському та Зайцевому.
На платформі Blogger.