Header Ads

 Борис Болотов

"Брязкання" ядерною зброєю викликає у світу все більше сумнівів щодо Путіна, - міністр оборони США


Міністр оборони США Ештон Картер 26 вересня, виступаючи на авіабазі Майнот в Північній Дакоті, заявив, що Росія нині більше готова до застосування ядерної зброї, аніж за часів Холодної війни. Картер звинуватив Москву в "брязканні" ядерною зброєю, збільшенні кількості навчань і пожвавлення політичної риторики на тему ядерної зброї. Про це повідомляють
Патріоти України з посиланням на "Крим.Реалії".
«Наразі найбільш імовірним є не масовий обмін ядерними ударами за класичним сценарієм Холодної війни, а, скоріше, менші за масштабом, але все одно безпрецедентні й жахливі атаки ядерною зброєю, які здійснять, наприклад, Росія чи КНДР», – сказав Картер.
Він також висловив стурбованість через наміри Росії переглянути свої запаси атомної зброї, навіть після оголошення США про будівництво нового покоління ядерної зброї на суму понад 100 мільярдів доларів. Картер, крім того, додав, що нарощування ядерної зброї Росією «порушує серйозні питання про прихильність її лідерів до стратегічної стабільності, поваги до укладених домовленостей щодо незастосування ядерної зброї, і чи мають вони глибоке застереження щодо розмахування ядерною зброєю, що вже демонстрували лідери часів Холодної війни». Стосунки між Заходом і Москвою погіршилися після окупації Росією українського Криму та її агресії на частині українського Донбасу до найгіршого рівня з часів Холодної війни.
На платформі Blogger.