Header Ads

 Борис Болотов

З Батьківщиною в серці: Український мільйонер з США відправив 200 тонн гуманітарної допомоги в зону АТО (відео)


Про власника компанії з перевезення вантажів Віктора Паламарчука в українській діаспорі заговорили в 2014 році, коли в Україні почалася війна, і волонтери з США і Канади звернулися до нього з проханням відправити гуманітарну допомогу для армії, пишутьПатріоти України з посиланням на Голос Америки.
Коли в ЗМІ повідомили, що в ЗСУ не вистачає безпілотників, Віктор на власні кошти закупив дрони ціною від 2,5 до 7 тисяч доларів.
«Ми їх закуповували у Франції і відправляли для волонтера Юрія Касьянова з організації «Армія SOS», їх там переконструйовали і потім вони літали», - згадує бізнесмен.
Всього за два роки він переслав безкоштовно понад 200 тонн гуманітарної допомоги для Збройних сил України.
Українцю після приїзду в США доводилося працювати прибиральником і будівельником. 6 років тому Віктор Паламарчук почав власний бізнес з перевезення вантажів. Зараз він є власником великої компанії, яка займається доставкою посилок в Україну та інші країни.
У США Віктор також просуває українські продукти і зазначає, що американці цінують їх за якість. Повертатися на батьківщину чоловік поки не збирається, стверджуючи, що в Америці займатися бізнесом легше і простіше.
На платформі Blogger.