Header Ads

 Борис Болотов

На ділянці фронту Богданівка-Петровське почалося розведення військ - Жебрівський


На ділянці Богданівка-Петровське почався процес відведення військ, до неділі війська повинні бути відведені на один кілометр. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський, інформують Патріоти України.
"Щойно тут почався процес відведення військ. Згідно з домовленостями, до неділі війська повинні бути відведені на один кілометр з однієї й іншої сторони", - йдеться в повідомленні.
За словами голови Донецької ВЦА, ця територія продовжує залишатися під контролем української влади, під наглядом розвідників і ОБСЄ.
"В разі порушення агресором домовленості, максимум за 10 хвилин наші війська в повній бойовій готовності займуть колишні позиції і візьмуть під контроль всю цю територію. Але дуже сподіваюся, що такої необхідності не буде", - додав Жебрівський.
"Розведення військ – це правильний напрямок дій, який сприятиме тому, щоб перестали гинути наші солдати. Мені боляче і прикро майже щодня читати зведення про те, що гинуть наші воїни, чи отримують поранення. Тому, якщо є найменша можливість уникнути таких жертв, ми маємо докласти до цього максимум зусиль.
Так, для наших розвідників буде трохи більше роботи і небезпеки, але ми маємо рухатися до зменшення напруги і встановлення миру. І я дуже сподіваюся, що не будуть гинути наші вояки і ми не будемо отримувати сумні зведення з фронту. Принаймні на цих ділянках." - підсумував чиновник.
На платформі Blogger.