Header Ads

 Борис Болотов

Нардепи теж плачуть: Народні обранці поскаржились на безбожні ціни в депутатській їдальні


Не дивлячись на те, що в наступному році зарплата нардепів досягне 35 тисяч гривень, народні обранці нещодавно поскаржилися на занадто високі ціни в їдальні, пишуть Патріоти України з посиланням на "Главком".
Так, Ірина Єфремова, депутат від Народного фронту, заявила про те, що у Верховній Раді знайшлися так звані мертві душі. За її словами, 80 мертвих душ знайшлися в ДП «Їдальня», підприємстві, яке нічого не платить за комуналку і оренду. Єфремова підкреслила, що 80 громадян не працюють, але зарплату отримують. Павло Пинзеник, колега Єфремової по фракції, заявив, що один кілограм яловичини коштує більше трьохсот гривень для нардепів, а десять варених яєць в їдальні ВР обходяться в цілих сто гривень!
Також нардепам цікаво, що за 230 водіїв працюють в автобазі українського парламенту, і депутати вимагають від керівництва, щоб воно познайомило їх з цими людьми. До слова, фінансування автобази обходиться щорічно в 50 мільйонів гривень. Парламентарії впевнені, що більшість людей - це мертві душі, і вони числяться тільки на папері.
Користувачі групи "Патріоти України - єднаймося!" відреагували нищівними коментарями:


На платформі Blogger.