Header Ads

 Борис Болотов

"Людей катували, а тіла спалювали у вогнищі з шин", - Казанський про звірства окупантів в "ЛНР"

Український журналіст Денис Казанський розповів про звірства бойовиків "ЛНР" з "підрозділу" "Русь", які вони вчиняли над українськими патріотами. Про це Казанський написав на своїй сторінці в Facebook, посилаючись на матеріали кримінальної справи про банду Бондаря, що діяла в Антрациті Луганської області в 2014-2015 роках, передають Патріоти України.

За словами журналіста, ці матеріали викладені у відкритий доступ, а розслідування діяльності банди веде так зване "МВС ЛНР". Казанський повідомив, що ватажок банди Бондар був конкурентом Плотницького і відмовлявся йому підкорятися, за що потрапив "на підвал" у кінці минулого року.
З опублікованих документів випливає, що бойовики "Русі" влаштовували жорстокі розправи над мирними жителями, а трупи вбитих скидали в кар'єри або спалювали у вогнищах.
"Найцікавіше у справі Бондаря - опис "подвигів", які ополченці з підрозділу "Русь" (так називався загін Бондаря) здійснювали під час боротьби з бандерівцями на Луганській землі. Там повний набір справжнього антифашиста - розправи над мирними жителями, грабежі, вбивства циган, захоплення приватних котеджів, викрадення людей з метою викупу, катування і т.д. Трупи луганчан кидали в кар'єри і спалювали в вогнищах з автомобільних покришок. Словом, робили все те, що в російських новинах зазвичай приписували українським "карателям", - написав журналіст. Він додав, що подібних "підрозділів" на окупованому Донбасі були десятки і робили вони приблизно те ж, що і "Русь".
На платформі Blogger.