Header Ads

 Борис Болотов

Карта АТО на 5 листопада: Найбільше ворожих обстрілів сталося на Маріупольському напрямку


Терористи на Донбасі продовжують порушувати "режим тиші".Про ситуацію на Сході розповів речник Міноборони з питань АТО Андрій Лисенко, повідомляють Патріоти України.
Луганський напрямок:
Вчора відбулося 5 ворожих обстрілів, причому, як і позавчора, всі в різних місцях. Зокрема, бойові дії велися в Лопаскиному, Кримському та Попаснянському районі. Саме під Попасною окупанти двічі застосували міномети.
Донецький напрямок:
Тут противник також веде вогонь по всьому фронту. Зокрема, в Луганському ворог застосував БМП, а в Зайцевому та Авдіївці – міномети. На інших рубежах, зокрема під Горлівкою та в Опитному противник також порушив режим тиші. Основні бойові дії, як і раніше, ведуться в авдіївській промзоні. Всього за минулу добу на Донецькому напрямку відбулося 8 ворожих обстрілів, зокрема 2 – з важкого озброєння.
Маріупольський напрямок:
2/3 епізодів активності російсько-окупаційних військ припадає саме на цей напрямок. На ділянці фронту Гнутове – Широкине противник масово застосовує міномети та гармати. За минулу добу по наших позиціях було випущено понад 70 боєприпасів з важкого озброєння ворога. Проте найпотужніший мінометний обстріл з боку противника відбувся у Красногорівці.
Загалом бойові дії тривають по всьому фронту. Українські війська відкривають вогонь у відповідь. Всього за минулу добу на Маріупольському напрямку відбулося 25 ворожих обстрілів, зокрема 10 – з важкого озброєння.
На платформі Blogger.