Header Ads

 Борис Болотов

Затримання проукраїнських активістів у "ЛНР": Оприлюднено імена та подробиці


У так званій "ЛНР" заявили про затримання в Луганську 32 представників ультрас руху "Чорно-білі". Про це повідомляють 
Патріоти України з посиланням на "Радіо Свобода".
Бойовики звинувачують затриманих в "підривній діяльності й тероризмі". Зокрема, як кажуть сепаратисти, в серпні 2015 року члени руху створили і поширили через соцмережі відеозапис, в якій закликають "до підриву конституційного ладу" "ЛНР" і спалюють прапор сепаратистів.
У русі "Чорно-білі" ці звинувачення відкидають. Представники ультрас відзначили, що бойовики затримали чотирьох молодиків, віком 16-19 років, "у яких не вийшло виїхати за сімейними обставинами". Представники "Чорно-білих" додали, що вже звернулися до правозахисників та компетентним органам за допомогою у звільненні своїх товаришів.
Прокремлівський ресурс "РИА Новости" з посиланням на так зване "МБГ ЛНР" пише, що затриманих звуть Владислав Овчаренко і Артем Ахмеров. Відзначається, що бойовики звинуватили їх у шпигунстві і співпрацю з головним управлінням розвідки Міноборони України.
Також сепаратисти звинуватили представників ультрас в зберіганні символіки батальйону "Азов", "Правого сектора", поширенні "неонацистської літератури" та листівок "із закликами до повалення конституційного ладу" "ЛНР".
На платформі Blogger.