Header Ads

 Борис Болотов

"А ти - киянин чи кієвлянін?": Мережу підірвало цікаве опитування


Український журналіст і колишній прес-секретар екс-мера Києва Леоніда Черновецького Олександр Івахнюк, який переїхав до Варшави, опублікував в мережі опитування на тему того, в чому відмінність між, на його думку, "справжнім" жителем столиці і "несправжнім". Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на "Фейсбук".
"Чим відрізняється киянин від кієвляніна? Моя версія. Додавайте свої варіанти у коментарях. Кому здається, що у пості багато негативу - не читайте його, не коментуйте. Наступний пост про прекрасну вечірню Варшаву. Насолоджуйтесь. А тут у коментарях стежте, як плющить і ковбасить русскій мір від цього посту. Фактично це був майстер-клас з виявлення прихильників окупантів у столиці України і одночасно урок з розкрутки тексту. Текст написаний чорті коли, але саме він сьогодні у топах. навіть інфо про роботу у Польщі обігнав. А це - головне у мене на сайті. А ще у мене є на сайті цілодобова україномовна музична радіостанція. Якщо ви киянин - лайкаєте. Якщо кієвлянін - пишіть що це брєд, что кієвлянін такова нікагда нє напішет, що автар бальной. Пишіть більше будь ласка. Пишіть з матюками. Дякую наперед. Що більше ви пишете - то краще розходиться текст. А це - головне завдання цього посту. За лінком - детально на тему інформаційної війни русского міра з Україною і українцями. Головне їхнє завдання - видати якомога більше українських паспортів рагулям, які ненавидять Україні і тому користуються російською мовою у спілкуванні з українцями. Завтра вранці я читаю лекцію українським студентам у польському ВНЗ. Наведу цей пост як приклад виявлення замаскованих сепаратистів і поширення інформації у середовищі, куди вона в принципі не доходить, через низькі інтелектуальні можливості представників русского міра", - пише Олександр.
Кияни чи кієвлянє? Фото: "Фейсбук".Кияни чи кієвлянє? Фото: "Фейсбук".

"Вы опустили Булгакова , русскоговорящих, Андреевский спуск, сидячи там в Польше где вас за нацию особо не считают", "Не хватает одной строки, где ответ и киевлянина, и киевлянина будет одинаковым - "Отношение к автору" - мудак", "Рекомендую подписаться на автора и понаблюдать процесс его "переобувания" какое-то время спустя. Я именно так и сделаю", "Вы же видите, что автор после обычного отсутствия комментов под другими унылыми постами за год, купается сейчас в лучах славы, после написания поста о загадочных, для кировоградского пацыка, - киевлянах", - коментують деякі користувачі пост Олександра.
На платформі Blogger.