Header Ads

 Борис Болотов

Нова команда Трампа буде на боці України


У Сполучених Штатах зі зміною влади виникає необхідність заповнення чотирьох тисяч урядових посад. Тож зараз, після обрання республіканця Дональда Трампа президентом США, увага світу зосереджена на тому, хто і які ключові посади обійме у його кабінеті.
Пише znaj.ua
Про це повідомив старший науковий співробітник Атлантичної ради США, Myrmidon Group, LLc, Адріан Каратницький і додав, що припущення щодо призначення на посаду держсекретаря виглядають непогано. "Коркер, Сешнс, Гінгріч є жорсткими щодо Путіна і підтримують надання летальної зброї (Україні, - ред)", — наголосив Каратницький у коментарі для видання "День".
За словами експерта, на посаду генерального прокурора розглядається кандидатура губернатора штату Нью-Джерсі Кріса Крісті, одного з радників під час передвиборчої кампанії Трампа, а також губернатора Арканзасу Аса Хатчінсона. Однак, як повідомило видання Hill, головною кандидатурою на посаду генпрокурора є екс-мер Нью-Йорка Руді Джуліані.
А посаду радника президента з питань нацбезпеки, скоріше за все, посяде екс-глава Розвідуправління Пентагону, генерал-лейтенант у відставці Майкл Флінн.
За інформацією каналу CNN, на посаду прес-секретаря Білого дому претендує старший радник Трампа з передвиборчої кампанії по телекомунікації Джейсон Міллер і голова стратегічного планування Республіканського національного комітету Шон Спайсер.
Не виключено, що, швидше за все, Руді Джуліані можуть призначити директором ЦРУ, а іншого прибічника Трампа, нейрохірурга Бена Карсона, очікує призначення на посаду міністра у справах охорони здоров'я і соціальних служб.
На платформі Blogger.