Header Ads

 Борис Болотов

"Валютные качели": Експерти спрогнозували, що буде з доларом до Нового року (відео)


Минулого тижня долар трішки підріс. Від 20 листопада він додав 5 копійок, і нині обмінники продають його в середньому за 27,05 грн. А от євро у Києві застиг на позначці 28,70 грн. Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Тиждень, повідомляють Патріоти України.
Олена Коробкова із Незалежної асоціації банків прогнозує, що під кінець року долар ростиме. "Валютний коридор наступного тижня буде в межах 26,60-27,40 гривні за долар. Наприкінці року уряд розраховується з бюджетними боргами, також - кінець бюджетного року, а це - величезна маса гривні, яка піде на валютний ринок, що спричинить додатковий тиск на курс гривні", - прогнозує Коробкова.
Головний фінансовий аналітик "Експерт-Рейтингу" Віталій Шапран переконує, що причин для погіршення курсу гривні немає. Навіть - навпаки. Адже під час новорічно-різдвяних свят гривні підуть на подарунки, а не на купівлю доларів.
"Курс гривні наступного тижня коливатиметься у діапазоні 26,50-27,20 гривні за долар. Якісь фактори, які б суттєво розгойдували валютний ринок, відсутні. Очікуємо на наступному тижні позитивне рішення про виділення Україні 600 мільйонів євро макроекономічної фінансової допомоги від Євросоюзу", - зазначив Шапран.
На платформі Blogger.