Header Ads

 Борис Болотов

Що травля поліцейської у Дніпрі розповіла про український плебс


У Дніпрі розгорівся скандал через глузування з поліцейської, яка потім потрапила до лікарні. Відео, відзняте чоловіками, демонструє типові ознаки українського стада

Пише .depo.ua
Історія, немов картина, на якій зображений окремий прошарок української нації. Цей прошарок - звичайний культурно неосвічений плебс, оснащений сучасними смартфонами зі здатністю знімати на відео. Передові технології дозволяють даному плебсу знайомити оточуючий світ з продуктами власної діяльності, чого представники цього прошарку не могли робити ще 10, 20, 30 років тому. Але вони існували завжди. 
У Дніпрі справжній скандал. Чоловіки відзняли на відео жінку-поліцейську, яка була в неадекватному стані. Вона не могла назвати власне ім'я та застібнути куртку. Ледь стояла на ногах. Її погляд був порожнім. Чоловіки знімали її на відео і глузували. 
Проте, в цій історії є одне але. Голова Нацполіції Хатія Деканоїдзе у "Фейсбуці" написала: "Патрульний поліцейський після робочої зміни, після важкої праці, їде додому в громадському транспорті - і від перевтоми втрачає свідомість. Кілька покидьків (інших слів у мене немає) замість того, щоб допомогти їй - підтримати, запропонувати воду, викликати швидку - направляють на неї телефон та знущаються з неї".
Ось цей пост у "Фейсбуці". Із відео, між іншим.
На відео чоловіки питають у поліцейської: "Ти твереза? Може тобі швидку викликати?".
І відразу ж запитання до Хатії: "Чи бачила вона взагалі відео перед тим, як писати, що поліцейській не пропонували викликати швидку?". 
Попри ляп від голови Нацполіції, дана історія завершується не досить добре. 
3 листопада прес-служба патрульної поліції Дніпра повідомила, що поліцейська на ім'я Тетяна перебуває на стаціонарному лікуванні в клініці.
"Результат аналізу на алкогольне, наркотичне сп'яніння, а також вплив лікарських препаратів - негативний. За словами лікарів, її стан - середньої тяжкості. В даний момент триває обстеження організму, діагностувати захворювання поки не вдалося", - йдеться у повідомленні.
У Дніпрі ЗМІ розкопали, що у дівчини стався мікроінсульт. 
У "Фейсбуці" народилася справжня дискусія. Деякі люди звинувачують поліцейську у вживанні наркотиків, а певні люди вимагають знайти чоловіків, що зняли відео, і покарати.
Прес-секретарка патрульної поліції Дніпра Юлія Курочкіна започаткувала флешмоб #стопублюдки.
Взагалі, дана ситуація означає дещо позитивне для всіх нас.
Ось фото із США. Мабуть, всі знають, що на ньому зображений полісмен, який дарує взуття безпритульному.
Що травля поліцейської у Дніпрі розповіла про український плебс - фото 1

Це суспільство, де люди культурно розвинені, знають, що таке толерантність.
В українському суспільстві досить сильно у 90-х та навіть в останні десять років переважав аморфний плебс, який навіть не задумувався над тим, що лежачий на вулиці чоловік може мати останній шанс вижити, якщо йому викликати швидку.
Одного разу був свідком ситуації у київському метро. Чоловік, років 35, у годину пік їхав у вагоні, що рухався у бік лівого берега столиці, раптом присів, а згодом почав падати на підлогу. У цей час потяг зупинився на станції Золоті ворота. Більшість людей поспішили до виходу, хоча бачили дану картину. Проте, вони поспішали настільки, що не покликали чергового. Автору цього матеріалу разом із ще однією молодою дівчиною вдалося викликати чергового по станції, котрий вже видзвонив швидку. За 15 хвилин чоловік поїхав до лікарні. Непритомний. Але більшості плебсу було байдуже. "Моя хата з краю" - поняття занадто глибоке, котре стосується різних випадків і всіх сфер життя, характерних для нашої країни. 
Сьогодні є прогрес - вчинок чоловіків у Дніпрі засуджує велика кількість людей. І навіть у тому випадку, якщо поліцейська щось зробила неправильно, знімати це на відео і знущатися - вчинок зухвалого стада, а не представників культурної нації. І згодом ось це зухвале стадо йде на вибори, де обирає майбутнє для нашої країни. 
На платформі Blogger.