Header Ads

 Борис Болотов

Військові хакери США зламали телекомунікаційну та командну системи РФ – ЗМІ


Американські військові хакери проникли в систему електромереж Росії, телекомунікаційні системи та системи командування Кремля.

Про це повідомляє американський телеканал NBC News із посиланням на інформацію високопоставленого чиновника розвідки і надсекретні документи, які бачив представник каналу.

Проникнення в російські системи здійснено для того, щоб зробити їх вразливими для кібератак, якщо США вважатимуть за необхідне такі дії, сказав чиновник.

“Кіберзброя буде застосоване лише в тому малоймовірному випадку, якщо на США буде здійснено значний напад”, – сказав він.

Американські офіційні особи продовжують висловлювати стурбованість тим, що Росія може використати кібератаки, щоб спробувати зірвати президентські вибори в США наступного тижня.

Розвідка США не очікує, що Росія нападатиме на критично важливі об’єкти інфраструктури, що могло б стати актом війни, але вони очікують дрібні кібератаки, в тому числі можливий випуск підроблених документів та розповсюдження фальшивих акаунтів у соціальних мережах, призначених для поширення дезінформації.

У п’ятницю хакер, відомий як “Guccifer 2.0”, якого американські чиновники вважають прикриттям для російської розвідки, написав про загрозу для моніторингу виборів в США “зсередини системи”.
На платформі Blogger.