Header Ads

 Борис Болотов

"Путін - шахматист, він вже розклав фігури для наступної партії", - волонтер пророкує нові теракти

Світ буде приголомшений від нових ударів і вони будуть ще страшнішими, ніж теракт в Пітері, уряд Кремля використовує стратегію дестабілізації. Таку думку на своїй сторінці в Facebook висловив волонтер, координатор групи "Стоп терор" Семен Кабакаєв, пишуть Патріоти України.
За його словами, президент Російської Федерації намагається викликати почуття страху і емоційну напруженість, залякати суспільство.
"Режим Асада заявив, що не причетний до обстрілу з хімічної зброї. Путін ніколи не визнає такого. Мабуть, спишуть це на терористів. Дуже легкий шлях. Але це дуже небезпечна гра, яка може привести до тих прецедентів, з якими буде складно впоратися всьому світу", - написав він.
За словами Кабакаєва, Путін на Україні тренує сухопутні операції, в Сирії - повітряні. "Я багато кому кажу, що потрібно зрозуміти, де будуть проходити морські. Розставивши "шахові дошки", він підсилює ескалацію в тому чи іншому регіоні, жертвуючи мирним населенням, дітьми та жінками. У них немає принципів і честі, це вже не офіцери і не противник", - пише волонтер.
На платформі Blogger.