Header Ads

 Борис Болотов

"Чи знали ви, як військова форма діє на водіїв маршруток? Я вам скажу - як ладан на чорта, як гербіцид на бур'ян, як часник на упиряку!", - військовослужбовець

Півроку тому 27-річна дубенчанка Аліна Данілова підписала контракт на військову службу. Вона щодня проїжджає 35 км до місця служби. Це лише в одну сторону. 22 травня військова поверталася додому за звичним маршрутом. Протягом 30 хвилин їй не зупинилися три маршрутки. І все тому, що Аліна - у військовій формі. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на gazeta.ua.
"Чи знали ви, як військова форма діє на водіїв маршруток? Я вам скажу - як ладан на чорта, як гербіцид на бур'ян, як часник на упиряку! Я, звісно, висвітлю дану тему однобоко, захищаючи своїх колег, але те, що конфлікт між військовими та маршрутчиками існує - це беззаперечний факт".
Розповіла, що у минулому (до служби за контрактом) у неї ніколи не було подібних проблем з водіями. "Я не один рік їздила щодня з Рівного на Дубно (50 км в одну сторону) і у зворотному напрямку. Тепер, вдягнувши військову форму, я знаю, що сісти у маршрутку і дістатися до Рівного - це як пройти квест, зірвати джек-пот! Чи то може вид у мене настільки устрашающий, чи ,може, я така худа, що мене важко помітити на зупинці, але водії мене або не бачать, або розводять руками. Шо? Як це називається? А бояться маршрутчики не мене, а посвідченька учасника бойових дій (якого в мене, до речі, немає), а нашо зупинятися, якщо дуже багато військових має такий документ при собі! А безкоштовно везти людину, яка готова життя віддати за те, аби та заслюняна засмальцована маршрутка їздила під мирним небом – то не царське діло ! І так, за 30 хвилин мені не зупинились 3 маршрутки! Не знаю, чи зупинилася б четверта маршрутка, якби не виходили люди. Це все мєрзко. До глибини кісток мєрзко".
Водій маршрутки відмовився безкоштовно везти військового АТО у Запоріжжі. Водночас образив усіх військовослужбовців, які захищають Україну. Олексій Христенко їхав з роботи додому, зайшов у маршрутку №74 на зупинці вул. Чарівна. Водій агресивно відмовив йому в наданні безкоштовного проїзду. Сказав, що немає місць для сидіння. Коли приїхали на кінцеву зупинку, до конфлікту приєднався інший водій. Вони удвох почали погрожувати бійцеві. Після цього інциденту учасники АТО домовилися про зустріч із перевізником.
На платформі Blogger.