Header Ads

 Борис Болотов

Земля зануриться в 15-денну темряву

Вивчаючи природу небесних тіл, фахівці з NASA прийшли до висновку, що наша планета порине в пітьму на 15-денних термін під час зіткнення Венери і Юпітера з паралелізмом. Вчені негайно поширили цю інформацію в соціумі з метою попередити про небезпеку.Пише ukr.media
На сьогоднішній день в адміністрації американського президента вже знаходиться на розгляді документ, який описує причини і наслідки цього явища. Вчені вважають, що це затемнення воістину унікальне, проте його процеси можуть нести смертельно небезпечні наслідки для всіх живих організмів на нашій планеті. На думку фахівців, ці процеси відбудуться в листопаді цього року. Так, з 15 по 29 листопада Землю накриє морок.
Вчені схильні вважати, що станеться глобальне затемнення з-за того, що дві планети і паралелізм зійдуться докупи в один момент. Венера пройде на південно-заході від Юпітера і освітить другу планету в 10 разів яскравіше, ніж зазвичай надходить світла на його поверхню. У свою чергу на Юпітері відбудеться нагрівання газів, в процесі чого почнуться незворотні хімічні процеси, виділяється водень. Він вийде у відкритий космос і може дійти до поверхні Сонця. Вступивши в реакцію з сонячною радіацією, водень вибухне на його поверхні. Потужність процесу змусить Сонце нагрітися до позначки в 9 тисяч Кельвінів. Для Сонця це буде не малим потрясінням, тому для відновлення знадобиться 15 днів. За цей час звичне яскраве світло сонця зміниться на синій колір, це означатиме, що Сонце частково пошкоджено.
Примітно, що ця інформація була відома американському уряду ще під час президентства Барака Обами. Тоді глава NASA Чарльз Болден написав свою доповідь (над яким працювали багато фахівців наукового агентства) на тисячу сторінок про те, що буде відбуватися і як це може позначитися на нашій планеті. Однак досі в ЗМІ лише зрідка з'являлися коментарі з даного питання.
Враховуючи те, що вся земне життя безпосередньо залежить від сонячної енергії, 15-денна темрява – це величезний період для нашої природи. І хоча затемнення Сонця не означає, що на всій Землі настане повний морок, недолік тієї самої сонячної енергії може спровокувати початок незворотних процесів у нашій природі.
Однак щоб дослідити всі процеси, які, можливо нас чекають вже в листопаді цього року, варто апелювати до того досвіду, який вже був у наших вчених. Так, затемнення Сонця спостерігалось 25 березня цього року. Як тоді повідомили вчені, сонячні промені «заплуталися» в атмосфері Венери. По суті це такий процес, який відбудеться в серпні 2017 року, тобто планета стала між Землею і небесним світилом. Однак це явище було помітним з 7 годин ранку до 19:00 вечора. Темряви тоді не спостерігалося, просто сонячні промені заломлюється і не долітали до земної поверхні. Даний процес можна було спостерігати навіть без спеціальної техніки, а в мережі з'являлися фото космічної аномалії, зняті за допомогою аматорської техніки.
Нещодавно в ЗМІ з'явилася інформація про те, що повне затемнення Сонця відбудеться 21 серпня цього року. За даними вчених, це перше подібне явище після занурення Землі в пітьму 1918 року. Проте варто відзначити, що даний процес буде спостерігатися всього півгодини. Тоді Місяць пройде по траєкторії між Землею і Сонцем, що і стане причиною затемнення, яке можна буде побачити з нашої планети. Як стверджують фахівці, спостерігати за цим процесом можна буде з двох ракурсів, один допоможе побачити так званий «умбрал», інший – півтінь (досить рідкісне природне явище).
Однак повертаючись до питання про 15-денне темряво, цілком закономірно запитати: чим дані процеси чреваті для людей? З точки зору медицини, затемнення дійсно несе в собі небезпеку для людини. За твердженням науковців, ще за один-два тижні до занурення Сонця під тьму люди, які страждають серцево-судинними захворюваннями, починають відчувати дискомфорт. У цей період не рідкістю є підвищення кількості інфарктів, інсультів і гіпертонічних кризів. Що стосується природи, то в період затемнення не рідкістю стають природні катаклізми. Примітно, що до і після даних процесів на Землі спостерігаються землетрусу, цунамі і шторми.
Враховуючи те, що зібрані матеріали були притаманними для затемнень, які тривали не більше 24 годин, питання про 15-денному мороці на Землі справді стає потенційною небезпекою для всієї планети. Поки вчені утримуються від офіційних коментарів з приводу того, що ж може відбутися в результаті такого тривалого спостереження сонячних аномалій.
Як стверджує Стівен Хокінг, людство так чи інакше вимре, і тільки наука зможе знайти вихід із ситуації у вигляді знаходження нових планет для їх колонизаций. Поки фізик бачить потенційно сприятливими місцями для заселення людською цивілізацією тільки Марс і Місяць. З подальшим виходом за межі Сонячної системи і пошук місця проживання на Альфа Центаврі.
Враховуючи те, що до листопадового затемнення ще є час для вивчення процесів і прийняття відповідних рішень, світова громадськість сподівається на запобігання незворотних процесів на Землі. Чекаємо нових коментарів від світових умів.
На платформі Blogger.