Header Ads

 Борис Болотов

Головні новини 25 червня: в АТО знешкодили ворожих диверсантів, реакція Росії на візовий режим

В районі АТО українські бійці знешкодили диверсійно-розвідувальну групу противника. 
Пропозицію запровадити в'їзд росіян в Україну за біометричними паспортами невдоволено прокоментували в Держдумі Росії. Під час зустрічі народного депутата Надії Савченко у Миколаєві нардепа закидали яйцями. Такими були головні новини, неділі, 25 червня.Пише 24tv.ua

Знешкодження ворожої ДРГ

В районі АТО українські бійці знешкодили диверсійно-розвідувальну групу противника. Завдяки успішним діям воїнів ЗСУ вдалось затримати чотирьох бойовиків.
При цьому командира та одного з диверсантів, які чинили опір бійцям, – ліквідували. Загиблий командир був громадянином Російської Федерації, народився у місті Кірова. Серед полонених було виявлено ще одного представника РФ з Алтайського краю.
Окрім того, під час затримання у терористів вилучили зброю.

Візовий режим з Росією

Держприкордонслужба України наступного тижня надасть розрахунки по обладнанню для забезпечення в'їзду росіян за біометричними паспортами. За словами секретаря РНБО України Олександра Турчинова, введення в'їзду за біометричними паспортами – це тимчасовий захід до введення візового режиму з Росією.
Пропозицію Турчинова запровадити вїзд у країну росіян за біометричними паспортами невдоволено прокоментували в Держдумі Росії. А саме голова комітету Держдуми РФ із міжнародних справ Олексій Пушков запропонував вжити дзеркальних заходів щодо України.
Росія повинна дзеркально відповісти на ускладнення в'їзду російських громадян в Україну, оголошене Турчиновим. Україна заплатить за це більшу ціну,
– написав російський політик.

Курйоз дня: Савченко і яйця

25 червня в Миколаєві під час зустрічі народного депутата Надії Савченко із місцевими жителям нардепа закидали яйцями, після чого почалася сутичка.
На зустріч із депутатом прийшли близько 50 місцевих жителів, активістів, учасників АТО і націоналістів. Під час промови Савченко її почали називати "російським агентом".
В ході виступу до Савченко підійшов колишній учасник АТО і запитав скільки хлопців загинуло через неї на Донбасі, а також заявив, що депутат бреше. Після цього в Савченко полетіли яйця і зав'язалася бійка.
Поліцейські затримали чоловіка, який кидався яйцями, після чого зав'язалася друга бійка, в спробі звільнити активіста.

Фото дня: а де туристи?

Туристичний несезон в окупованому Криму – в розпалі. Попри спекотну погоду та тепле море – туристів на півострові небагато. Відповідні фото опублікували очевидці в Тwitter.
Пляж в окупованій Алушті

Так, в мережі з'явилися кадри з Алушти, де на пляжах можна побачити поодиноких туристів. Аналогічна ситуація і в Партеніті.
Відзначається, що зараз в Криму спекотно: температура повітря +30, море прогрілося до +21.
Пляж в окупованому селищі Партеніті
На платформі Blogger.