Header Ads

 Борис Болотов

Хіти тижня. Ціна питання - $900 000: Блогер розповів про московську "хатинку" Надії Савченко поблизу Красної площі

Відомий український блогер і журналіст Павло Правий нагадав, що всі ще пам'ятають, як в жовтні минулого року Надія Савченко зі своєю сестрою Вірою відвідали Москву і жили вони зовсім не в готелі, як було сказано в ЗМІ для відводу очей. Про це журналіст написав у своєму Facebook, передають Патріоти України.
Жили сестри Савченко в квартирі, яка, як стверджують достовірні джерела, офіційно зареєстрована на ім'я великої героїні - Надії Савченко. Квартира розташована через дві вулиці від Кутузовського проспекту.
За словами блогера, ціна питання - 23 мільйони, швидше за все рублів. "По курсу це десь 900 тисяч вічнозелених Джордж Вашингтонів. Сергію Лещенку залишається тільки мовчки заздрити з його квартиркою в Москві." - пише Правий.
"А тут - українська Жанна Д'арк. Майже мільйон - в Москві за якихось півроку після повернення з полону, де її страшно катували вороги. Причому "А из нашего окна площадь Красная видна". От би почути від Савченко її пояснення з приводу даної інформації, хоча швидше за все її пояснення можна передбачити, адже навколо в Україні одні вороги, які не були в полоні, як вона", - резюмував блогер.
На платформі Blogger.