Header Ads

 Борис Болотов

"Коли ж ця країна вже розвалиться і наведуть порядок ввічливі люди": Київська "мамашка з сином" чекає "визволителів"Сьогодні мав необережність підвезти цих маму з сином. У машині мама голосила "коли ж ця країна нарешті розвалитися, коли ж тут нарешті наведуть порядок ввічливі люди, скоріше б виїхати з країни ..". Ледве стримувався від злості, але вирішив для початку повідомити їм, що говорити такі слова в машині, де висить шеврон Національної Гвардії України не зовсім доречно. Про цей випадок повідомив на своїй сторінці в Фейсбуці Євген Єрьоменко, передають Патріоти України.

На то почув відповідь: "А ви що, вважаєте себе патріотом, захищаючи цю країну?" .... Довелося зупинити машину і "ввічливо" попросити їх залишити салон, а в наслідку і країну.

Моб.номер цих "падріодов" 0991738935 - запам'ятав, коли вона говорила синові записати її номер. Зробимо їх зірками Фейсбуку - може хто впізнає - підібрав я їх за адресою: Київ, бульвар Шамо (Давидова) 6, виходили з 4-го під'їзду. Я якраз повз проїжджав у справах.
P.S. Як стало відомо завдяки публікаціям, дана жінка не хто інша як Марина Чекмак, колишня співвласниця журналу ХХЛ.
На платформі Blogger.