Header Ads

 Борис Болотов

ЮЛІЯ ТИМОШЕНКО: Продаж землі під час війни – ЦЕ ЗЛОЧИН ПЕРЕД НАРОДОМ (Відео)

Продавати землю під час війни та хаосу – це злочин перед народом, адже земля – це єдиний ресурс, який дозволить Україні стати на ноги.
Про це лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко наголосила в ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV.
Джерело33seconds.com.ua

«Скуповування землі сьогодні відбувається незаконно. І земля зараз накопичена приблизно в 12-15 родин у величезних обсягах: від 500 тис. до мільйона гектарів в руках однієї сім’ї. І це означає, що це все вже не належить народу України. Сьогодні продовжується купівля землі в тіньовий спосіб. Знаєте, за якою ціною? Приблизно від 700 до 1000 дол. США за гектар. Це ж за вартістю гарного телефону скуповують… Це не ціна нашої землі!» – обурено наголосила Юлія Тимошенко.
Наміри влади дозволити продаж сільськогосподарської землі лідер «Батьківщини» пояснює бажанням аграрних монополістів узаконити володіння сотнями тисяч гектарів: «Вони хочуть легалізувати те, що за багато років було скуплено в людей в тіньовий спосіб за копійки».
Політик нагадала, що в Європі чорноземи коштують по кілька десятків тисяч євро за гектар, а не 700 доларів, як в Україні.
«Різницю ми відчуваємо? У нас 42 млн гектар с/г землі, і якщо помножити це на ринкову вартість, то це приблизно 3,5 трлн євро. Це сорокарічний ВВП країни», – сказала Юлія Тимошенко.
Вона також нагадала, що зараз із землею намагаються зробити те ж саме, що було зі стратегічними підприємствами під час паперової ваучерної приватизації в 90-ті роки, коли кланові родини скупили в людей ці ваучери «за копійки».
«Дві третини індустріальних підприємств було знищено, клани скупили контрольні пакети підприємств, а в людей на руках залишилося море макулатури – нікому не потрібні ваучери… Тепер черга дійшла до землі – один до одного та сама технологія», – вважає лідер «Батьківщини».
Юлія Тимошенко упевнена, що «земля – це єдиний ресурс, який дасть можливість Україні стати на ноги». А майбутнє аграрного сектору, на її переконання, – за фермерськими господарствами, яких має бути не 38 тис. господарств, як зараз, а щонайменше 2,5 млн, як у Польщі.
«Ось де наші робочі місця! Мінімум 10 мільйонів нових робочих місць у нас може бути створено в аграрному комплексі. І тому, перед тим, як ми будемо ухвалювати якісь рішення щодо продажу землі, треба провести широку, чесну дискусію у суспільстві. Треба пояснити, що Канада, Ізраїль свою землю не продають. США в останні 10 років скуповують землю в громадян назад, бо вони розуміють, що це за цінність і що це за власність», – пояснила народний депутат.
Тимошенко також переконана, що про доцільність продажу землі необхідно запитати в людей на референдумі: «Українці мудрі, вони розуміють, що для нас земля – це не просто складова аграрного виробництва, для нас земля – це частина душі, життя українця!»
Голова партії також нагадала, що спільно з Асоціацією фермерів та землевласників «Батьківщина» збирає підписи проти продажу землі.
«Інакше, ми втратимо державу, втратимо шанс піднятися і втратимо можливість жити», – підсумувала Юлія Тимошенко.

На платформі Blogger.