Header Ads

 Борис Болотов

Як виглядає перший ГОТЕЛЬ В ЧОРНОБИЛІ (ВІДЕО)

Туристів в зоні відчуження багато, а ось про готель багато з них не знають, відзначається в сюжеті одного з українських телеканалів.
Із зручностей в номерах – телевізор, їдальня, загальний душ і wi-fi. «Телевізор не працює, а Wi-Fi дуже повільний, правда, мені не дуже вони і потрібні. В цілому, там чисто і зручно», – говорить Тім Браунінг, оператор британського телебачення, який приїхав до Чорнобиля на зйомки.
Увечері в готелі комендантська година – втекти в радіоактивний ліс відвідувачі не зможуть. Прогулятися гості хостелу зможуть лише в центр Чорнобиля, наприклад в місцевий магазин.
Нагадаємо, хостел під назвою “Полісся” зароботав на початку червня, він розрахований на 100 відвідувачів і знаходиться за адресою Чорнобиль, вул. Кірова, 34В.
Як писала Politeka, президент України Петро Порошенко нагадав, що 30 листопада 2016 офіційно було завершено перший етап процедури закриття старого саркофага над четвертим енергоблоком. За його словами, ввести в експлуатацію новий конфайнмент планують вже в листопаді 2017 року. «Це дасть можливість безпечно проводити роботи в середині, – заявив Порошенко. – Після введення в експлуатацію це дасть мінімум 100 років безпечного використання».
На платформі Blogger.