Header Ads

 Борис Болотов

“ВЧІТЬСЯ У АМІНИ!!”: у замаху на Окуєву та Осмаєва помітили важливу деталь

Замах на бійця АТО Аміну Окуєву та її чоловіка Адама Осмаєва – командира батальйону ім. Джохара Дудаєва – є доказом того, що закон про цивільну зброю просто необхідно затвердити в Україні.
Таку думку на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook висловив блогер Борис Немировський, більше відомий під псевдонімом дід Панас.
“Дітоньки, нам всім треба вчитись в Аміни. Вона – молодець не лише тому, що чітко зреагувала та захистила свого чоловіка й себе, а й тому ще, що вона вміє поводитись із зброєю, навчилася”, – написав блогер.
Саме тому в Україні варто ухвалити закон про зброю.
Немировський також зауважив, що саме володіння зі зброєю – це ніщо. Важливо вміти нею впевнено і правильно користуватися.
“Закон про цивільну зброю (законопроект № 1135-1) є необхідним. Але не треба забувати, що людина, яка має ствол, не обов’язково є захищеною цим фактом. Якщо вона не вміє із зброєю поводитись – того ствола їй, даруйте, в дупу запхають. Тому треба вчитися цій справі – не лише техніці володіння, а й законам, які регулюють її застосування, і психологічним моментам, із тим пов’язаним. Тоді з того щось буде. А закон має бути запровадженим”, – висловився блогер.
На платформі Blogger.