Header Ads

 Борис Болотов

Що таке спінер і чому він популярний (відео)

Надзвичайні новини
 розповіли (а заодно і показали), що це таке і навіщо воно потрібне, передають Патріоти України.
Що це?
Фіджет спінер - проста іграшка, назва якої говорить сама за себе (з англ. Fidget - занепокоєння, to spin - крутити). Вона складається з підшипника, який оточений симетричними лопатями. Все, що залишається зробити людині - розкручувати ці лопаті. Далі можна практикуватися у "спінерстві" - перекидати його з руки в руку, запускати на столі і вчитися десяткам інших трюків (дивіться наше відео нижче).
Іграшка стала настільки популярною і розлетілася по світу настільки швидко, що зараз в інтернеті спінери обговорюють мало не більше всього - очевидно, що у нього з'явилося як багато шанувальників, так і хейтерів.
Звідки це?
Напевно всі не раз чули історію про талановитого винахідника, який "народився не в той час", і його винахід оцінили набагато пізніше.
Кетрін Хеттінгер - одна з таких. Саме ця тепер уже 62-річна жінка з Огайо була винахідником spinner toy ще в 1993 році. У 1997 році вона запатентована свій вироб, і намагалася продати ліцензію компанії з виробництва дитячих іграшок Hasbro. Але там у спінері не побачили комерційного потенціалу і не викупили ліцензію у Кетрін.
За патент потрібно постійно платити - до 2005 року у Кетрін не залишилося коштів і вона не стала його продовжувати. У 2016 році в Америці знайшлися умільці, які створили сучасні спінери, і через рік іграшку вже можна було побачити практично по всій планеті.
Навіщо це?
Є у спінері і корисні властивості, які хоч трохи можуть пояснити вірусність іграшки.
Як часто під час роздумів або коли ви нервуєте, ви теребите в руках ґудзик\телефон \ручку\хоч що-небудь, що знаходиться у вас в руках? А в світі таких людей - мільйони. Іграшка має антистресовий вплив на організм, допомагає зосередитися, зняти напругу і заспокоїти нерви.
Також це хороший тренажер, який розвиває дрібну моторику пальців.
Це дорого?
Спінер доступний кожному українцю - зараз його можна купити скрізь - в інтернеті, в магазинах, і навіть у бабусь в переході за 100 гривень. Ціна залежить від "наворотів" - чим крутіше він виглядає і чим якісніші матеріали, тим він дорожчий. Ще є спінери з різними підсвітками - очевидно, вони будуть продаватися дорожче.
Є також luxury-моделі, ціна яких сягає $100 000.
На платформі Blogger.