Header Ads

 Борис Болотов

Експерти назвали справжні причини падіння турбізнесу в Криму

В окупованому Криму власники готелів, санаторіїв і туристичних комплексів вважають, що туристичний бізнес тут став невигідним
В черговий раз жителі Криму цього літа відчули непопулярність місцевих курортів. Однак, незважаючи на падіння кількості туристів, власники готелів відмовляються від зниження цін, так як впевнені, що відпочиваючі в Криму, все одно заплатять будь-яку ціну.
Проте багато місцевих підприємці стали продавати свій туристичний бізнес, оскільки колишню популярність кримських курортів, можливо, вже не повернути.
Так, в курортному селищі Малий Маяк, недалеко від Алушти, завжди було багато туристів. А після анексії Криму Росією пляжі Малого Маяка і готелі спорожніли.
Ще кілька років тому в цьому містечку купити землю було майже неможливо. За одну сотку землі просили $ 5 тисяч. Адже мати туристичний бізнес в Малому Маяку тоді було дуже прибутково.
Експерти з нерухомості розповіли, що місцеві стали масово продавати будинки і бізнес в Малому Маяку. При цьому невеликий попит експерти пояснюють ризиками. Адже новий власник готеля не може бути впевнений, що через деякий час не прийде російська влада і не зрівняє його володіння з землею.
І це не в переносному сенсі. Як відомо, так званий начальник анексованого півострова Сергій Аксьонов не раз згадував про намір російської влади знести прибережні готелі і туристичні комплекси.
За матеріалами 24tv.ua
На платформі Blogger.