Header Ads

 Борис Болотов

Трамп погодив закон про нові санкції проти Росії, – віце-президент (Виправлено)

Віце-президент США Майк Пенс повідомив, що президент Дональд Трамп скоро підпише закон, який передбачає посилення антиросійських санкцій.
Про це Пенс заявив під час свого візиту до Грузії.
Пенс також наголосив, що США рішуче засуджують окупацію Росією грузинської землі.Президент Трамп найближчим часом має намір підписати документ про введення санкцій проти РФ. Ми бажаємо їх скасування, але це можливо лише за умови виконання Росією взятих на себе зобов'язань, однак останні дипломатичні кроки Росії, на жаль, свідчать про протилежне,
– сказав віце-президент США журналістам у вівторок в Тбілісі.
До слова, ще у понеділок, 31 липня, Пенс заявляв, що дуже швидко Дональд Трамп підпише закон про нові санкції проти Росії.
У Twitter Дональда Трампа з'явилось повідомлення про "великий день у Білому домі".
Вранці 1 серпня ЗМІ з посиланням на "Интерфакс" поширили інформацію з посиланням на заяву Майка Пенса в Грузії про те, що Дональд Трамп вже підписав закон про посилення санкцій проти Росії.
Проте згодом на сайті агентства з'явилась інформація про те, що слова Пенса були неналежно перекладені.
Дивіться уривок виступу Пенса у Тбілісі:
25 липня Палата представників Конгресу США проголосувала за законопроект, яким впроваджуються санкції проти Росії та обмежується право президента США Дональда Трампа знімати чи навіть пом'якшувати обмеження проти Кремля. Санкції передбачають, серед іншого, продовження протидії реалізації проекту "Північний потік-2".
На платформі Blogger.