Header Ads

 Борис Болотов

Трамп підписав закон про нові санкції проти Росії, – джерела

Президент США Дональд Трамп підписав закон, який передбачає посилення та розширення антиросійських санкцій.
Про це інформують американські ЗМІ з посиланням на власні джерела в Білому домі.Пише 24tv.ua
Як інформують джерела Associated Press, Трамп підписав цей закон, як "покарання за втручання Росії в американські вибори".
Про те, що Трамп підписав відповідний закон інформує також агентство Bloomberg з посиланням одразу на двох чиновників з Білого дому.
CNN повідомляє, що відповідний закон президент США підписав вранці у середу. Офіційно про це оголошено поки не було.
1 серпня віце-президент США Майк Пенс анонсував, що Трамп підпише закон незабаром.
Пенс також наголосив, що США рішуче засуджують окупацію Росією грузинської землі.Президент Трамп найближчим часом має намір підписати документ про введення санкцій проти РФ. Ми бажаємо їх скасування, але це можливо лише за умови виконання Росією взятих на себе зобов'язань, однак останні дипломатичні кроки Росії, на жаль, свідчать про протилежне,
– сказав віце-президент США журналістам у вівторок в Тбілісі

До слова, ще у понеділок, 31 липня, Пенс заявляв, що дуже швидко Дональд Трамп підпише закон про нові санкції проти Росії.
У Twitter Дональда Трампа з'явилось повідомлення про "великий день у Білому домі".
Вранці 1 серпня ЗМІ з посиланням на "Интерфакс" поширили інформацію з посиланням на заяву Майка Пенса в Грузії про те, що Дональд Трамп вже підписав закон про посилення санкцій проти Росії.
Проте згодом на сайті агентства з'явилась інформація про те, що слова Пенса були неналежно перекладені.
Дивіться уривок виступу Пенса у Тбілісі:
25 липня Палата представників Конгресу США проголосувала за законопроект, яким впроваджуються санкції проти Росії та обмежується право президента США Дональда Трампа знімати чи навіть пом'якшувати обмеження проти Кремля. Санкції передбачають, серед іншого, продовження протидії реалізації проекту "Північний потік-2".
На платформі Blogger.