Header Ads

 Борис Болотов

Кількість жертв може збільшитися, – Путін прогнозує військові дії в інших регіонах України

Президент Росії Володимир Путін вважає, якщо США нададуть Україні летальну зброю, то терористи самопроголошених республік Донбасу можуть направити свою зброю в інші зони конфлікту.
Таку заяву він зробив під час саміту БРІКС у Китаї, передає ТСН.
Це суверенне рішення Сполучених Штатів, кому постачати або надавати зброю безкоштовно та тій країні, яка є реципієнтом цієї допомоги. Ми на цей процес ніяк вплинути не зможемо. Але є загальні міжнародні правила та підходи: постачання зброї в зону конфлікту не йде на користь умиротворення, а тільки погіршує ситуацію. Якщо це станеться в цьому випадку, то принципово це дію чи рішення не змінить. Воно взагалі ніяк не вплине на зміну ситуації. Кількість жертв, безумовно, може збільшитися. Але хочу підкреслити, щоб всім було зрозуміло: нічого не зміниться. Кількість жертв може бути збільшено, і це сумно,
– зауважив господар Кремля.

За його словами, "є ще один момент, на який варто звернути увагу тим, хто виношує такі ідеї" – це полягає в тому, що у терористів "ДНР" і "ЛНР" "достатньо зброї, в тому числі захопленої у протиборчої сторони, у націоналістичних батальйонів і так далі".
Відтак, російський президент пригрозив збройними конфліктами в інших регіонах.
"І якщо американська зброя буде надходити в зону конфлікту, важко сказати, як будуть реагувати самопроголошені республіки. Може бути, вони направлять зброю, що в них є, в інші зони конфлікту, які є чутливими для тих, хто створює проблеми для них", – додав Путін.
Нагадаємо, за інформацією видання The Wall Street Journal, Пентагон та Держдепартамент США вже мають готовий план щодо надання Україні летальної зброї, а далі черга лише за Білим домом. Мова йде про постачання протитанкових ракетних комплексів Javelin та надання протиповітряного озброєння.
Джерело
На платформі Blogger.