"Гаварит и паказывает Захараст": Голова "ДНР" заявив про початок мовлення своїх телеканалів на українських територіях
Ватажок бойовиків "ДНР" Олександр Захарченко сьогодні "віддав команду" запустити роботу нового передавача.
"Телеміст, який покаже в прямому ефірі роботу нашого міністерства зв'язку, який забезпечив стійкий сигнал на територію "ДНР", і ту територію, яка знаходиться в Дніпропетровській, Харківській, Херсонській областях", - пояснив Захарченко.
Агентство пише, що з сьогоднішнього дня місцеві "теле- і радіопередачі" транслюватимуться на частини українських територій.
