Header Ads

"Гаварит и паказывает Захараст": Голова "ДНР" заявив про початок мовлення своїх телеканалів на українських територіях

У терористичній організації "ДНР" заявили, що поширили мовлення своїх телеканалів на українську територію. Про це повідомляє підконтрольне сепаратистам агентство ДАН, зазначають Патріоти України.
Ватажок бойовиків "ДНР" Олександр Захарченко сьогодні "віддав команду" запустити роботу нового передавача.
"Телеміст, який покаже в прямому ефірі роботу нашого міністерства зв'язку, який забезпечив стійкий сигнал на територію "ДНР", і ту територію, яка знаходиться в Дніпропетровській, Харківській, Херсонській областях", - пояснив Захарченко.
Агентство пише, що з сьогоднішнього дня місцеві "теле- і радіопередачі" транслюватимуться на частини українських територій.