Header Ads

 Борис Болотов

В Україні розробили бронетранспортер з озброєнням-гаубицею


Один з вітчизняних розробників сучасної техніки незабаром презентує новинку – броньовик «Отаман 6х6», що стрілятиме артилерійськими снарядами.
Новину повідомляє «Преса України».
«Отаман 6х6» - розробка Науково-виробничого об’єднання «Практика». Незабаром її мають презентувати на всеукраїнській виставці «Зброя та безпека». Вже відомі деякі деталі про цей експонат: він важить 16 тон, вміщає 10 чоловік екіпажу плюс водій. В кормі броньовика знаходиться апарель, через яку висаджуються десантники.
Повідомляється, що авто можна оснастити додаткової броньою та озброєнням, якщо в тому виникне необхідність. Розробники зробили акцент на трьох параметрах: максимальна захищеність в поєднанні з мобільністю та вогневою потужністю. Броньових призначений для морської піхоти чи тих підрозділів армії, які в ході виконання бойових завдань долатимуть водні перешкоди.
«Фактично це перша платформа 6х6, яка розроблена та представлена в Україні вітчизняною компанію як завершений зразок для створення на його базі цілої лінійки бойових машин та машин забезпечення», - йдеться в описі видання «Зброя України».
Російські знавці військової техніки вже встигли оцінити новинку. Хоча на презентованому фото башня броньовика накрита брезентом, вони припускають, що там прикріплена артилерійська установка, можливо, прототип радянської гаубиці «Гвоздика». 
На платформі Blogger.