Header Ads

 Борис Болотов

Рунет сколихнув коментар глави Інгушетії щодо смерті «Мотороли» (ФОТО)Російська інтернет-спільнота продовжує активно обговорювати загибель бойовика «ДНР» на прізвисько «Моторола». Зокрема, користувачі мережі звернули увагу на коментар російського державного діяча Юнуса-Бека Євкурова.

Новину повідомляє «Преса України».

На російських сторінка-пародіях на Путіна та його уряд почали активно обговорювати вбивство бойовика «ДНР» «Мотороли» (Арсеній Павлів). Зокрема, на сторінці «Мuд Роисси» в Twitter звернули увагу на те, як на дану новину відреагував глава республіки Інгушетія, Юнус-Бек Євкуров.

Так, російський державний діяч зазначив, що загибель «Мотороли» це велика втрата.Крім того, в мережі почали поширювати й інші іронічні повідомлення та фото з приводу смерті терориста.Як повідомлялось нами раніше, інтернет-спільнота миттєво відреагувала на загибель бойовика численними фотожабами. Нагадаємо також, що, за попередніми даними, терорист загинув у ліфті свого будинку, де підірвався вибуховий пристрій.

Самопроголошений лідер «ДНР» Олександр Захарченко прокоментував загибель «Мотороли». Він звернувся до української влади зі словами «ходіть тепер і бійтеся». 

На платформі Blogger.