Header Ads

 Борис Болотов

Увага шахраї! З'явилась нова схема обману з банківськими картками

Патріоти України
 
пропонують уважно ознайомитись з новим способом обдурення наших громадян. 
За словами Миколи, його дружина вирішила продати весільну сукню. Як тільки вона розмістила повідомлення на OLX, їй відразу ж подзвонив невідомий чоловікНібито він має намір купити товар для салону, щоб здавати його в прокат. Через кілька годин ще одиндзвінок - вже від "співробітника юридичного відділу ПриватБанку".
"Довго втирає якусь маячню з приводу того, що вам був відправлений платіж від юридичної особи, а картка ваша оформлена на приватну особу, в зв'язку з чим ви будете змушені платити то податок, то омісію", - процитував Микола "оператора". Після цього "оператор невизначеної статі" запропонував жінці назвати "останні цифри вхідного номера".
"Побачивши на картках" хрін з маком ", говорить, що такий платіж може прийти тільки на кредитку. При цьому потрібен номер не карти, а телефону. В результаті мені це набридло, я включився в розмову, щоб послати це чмо на х * й і закінчити історію ", - зазначив киянин.
Бридко також розкритикував ПриватБанк за "величезну дірку в безпеці". "У банкоматах Привату є послуга" Зняття без карти ". Вводиш туди номер телефону, після чого з'являється вікно, в якому написано, що ми вам зараз дзвонимо, введіть 3 останні цифри вхідного номера. Це все, що потрібно для того, щоб зняти бабло з будь-якої з карток клієнта. Ось для чого аферюги були потрібні ці 3 циферки ", - додав чоловік.
Пост, який зібрав понад 1200 лайків і майже 3000 репоста, прокоментувала керівник мережі регіональних прес-офісів ПриватБанку Інна Музичук. Вона підкреслила, що без введення пін-коду ніхто б зняти гроші з банкомату не зміг. Музичук також нагадала, що "співробітники банку ніколи не питають особисті дані - коди, паролі з смс".

Користувачі мережі бурхливо відреагували на історію про шахрайство. Як з'ясувалося, жертв "весільних" аферистів могло бути набагато більше, однак жінки в останній момент викрилишахраїв.


На платформі Blogger.